Ceník - bezplatná kalkulace Vaší poptávky

Truhlářské řemeslo (stejně jako podobné profese) nemá pevně stanovené ceny. Vždy záleželo na velikosti (složitosti) zakázky, přání zákazníka, výběru kvalitního nebo méně kvalitního materiálu, vlastní či cizí montáže, dopravy apod.

Z výše uvedených důvodů Vám nenabízíme ceník, jak ho znáte z různých obchodů, ale možnost nezávazné poptávky. Tato poptávka je samozřejmě zdarma.

Způsoby, jak zaslat Vaší (nezávaznou) poptávku:

  • poptávkový formulář,
  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
  • mobil: (+420) 731 527 588.

K poptávce uveďte:

  1. název zakázky,
  2. jméno a příjmení (název firmy, kontaktní osoba),
  3. adresu,
  4. telefonické spojení a e-mail,
  5. text Vaší poptávky,
  6. obrázek/fotografii Vaší vysněné skříně/kuchyňské linky apod.

Kdy vyřizujeme poptávky?

Všechny zaslané poptávky vyřizujeme zpravidla do druhého dne.

Zpracování a ochrana osobních údajů
Pokud nám pošlete zprávu/poptávku, prosím, berte na vědomí, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Svěřené údaje (jméno, příjmení, telefon a e-mail) použijeme pouze za účelem zodpovězení Vašeho dotazu/poptávky na nezbytně nutnou dobu. V případě, že máte v úmyslu upravit nebo smazat svá osobní data, která jste nám poskytli, můžete tak okamžitě učinit dle dostupných kontaktních údajů (více naleznete na stránce Ochrana osobních údajů).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informaci naleznete na strance Ochrana osobnich udaju.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk