Bezplatná poptávka

Nezávazně vám poradíme a sestavíme nabídku

Máte zájem o naše produkty? Chcete se jen poradit nebo si nevíte rady se stávajícím nábytkem? Bezplatně a nejpozději do 3 pracovních dnů vám poradíme.

Abychom co nejlépe zodpověděli vaše dotazy, prosím, upřesněte, o jaké produkty máte zájem. Rovněž nám pomůže, pokud uvedete materiál, který budete chtít použít, a míry vysněného nábytku. Návrhy a dokumentaci nemusíte ihned posílat.

Pro vaše pohodlí můžete využít poptávkový formulář, který naleznete níže. Pokud preferujete poštovního klienta, prosím, pošlete nám zprávu na e-mail: info@truhlarstvi-ondrasek.cz. Děkujeme.

Jak budeme postupovat?

Zakládáme si na osobním přístupu, ale přesto si můžete prohlédnout základní postup, jak pracujeme.

Pošleme vám nabídku

Napište nám. Váš dotaz, který zpracujeme zdarma, si pečlivě přečteme. Vymyslíme nejlepší řešení a nejpozději do 3 pracovních dnů odešleme nejlepší nabídku. Pokud bude potřeba, zavoláme vám a probereme detaily.

Domluvíme si schůzku

Budete-li mít zájem a nabídka, kterou vám odešleme na e-mail, vás zaujme, domluvíme si osobní setkání v naší truhlárně nebo u vás doma. Dořešíme ostatní detaily vaší poptávky, vybereme vhodný materiál a termín zahájení výroby.

Vyrobíme domluvený nábytek

Začneme pracovat na splnění objednávky. V průběhu výroby vás průběžně informujeme, v jaké fázi se nábytek nachází.

Domluvíme montáž a předání

Po důkladné kontrole, kdy si ověříme, že je vše, jak má být, zavoláme a domluvíme termín montáže a předání nábytku. Pokud nemáte v pracovních dnech volný čas, nemusíte mít obavy, jsme schopni přijet i o víkendu. Vše záleží na vzájemné dohodě.

Ověříme si vaší spokojenost

Budete-li mít zájem, můžete nám poslat hodnocení našich služeb. Na zpětné vazbě si zakládáme.

Jsme tu stále pro vás

Realizací zakázky to nekončí. Jsme tu stále pro vás. Kdykoliv budete potřebovat truhlářské a podlahářské služby, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.

Chcete si promluvit osobně? Zavolejte na 731 527 588.

Hledáte šikovného truhláře? Napište nám.

Potřebujete poradit s výrobou nebo opravou vašeho nábytku? Pošlete nám zprávu.

Nebo nám zavolejte