O nás

Nábytek vyrábíme a prací se bavíme 24 let

Jsme rodinné truhlářství

Milujeme vůni dřeva

Děkuji, že jste navštívili naše webové stránky. Dovolte, abych se vám na této stránce krátce představil.

Jmenuji se Milan Ondrášek a od roku 1999 provozuji rodinné truhlářství v malé obci Dolní Bučice (součást obce Vrdy), která se nachází ve Středočeském kraji nedaleko měst Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chrudim, Přelouč a Havlíčkův Brod. Pro lepší představu si zobrazte Google Maps s naší pozicí.

Důvodů, proč jsem si zvolil povolání truhláře, je mnoho. Už od dětství jsem si hrál se dřevem a vůně dřeva mě provází celým životem. Rád vymýšlím a následně vyrábím veškerý nábytek na míru. Nejsem proti, když má zákazník vlastní představu. Společně najdeme nejlepší řešení.

Máte-li čas, můžete nás přizvat do výběrového řízení. Sestavíme a odešleme vám nabídku, kterou přizpůsobíme vašim potřebám. Začít můžete odesláním nezávazného dotazu.

Máme spokojené zákazníky

Už je to 24 let, co jsem se pustil do podnikání. Jsem rád, že jsem toto rozhodnutí učinil. Rád se potkávám s lidmi, vymýšlím a realizuji jejich přání. Jedna z odměn je spokojenost klientů, kteří se opakovaně vracejí. Podívejte se na všechny naše reference, protože ty mluví samy za sebe.

„V minulosti jsme si u pana Ondráška nechali udělat jídelní stůl z masivu. Protože jsme měli specifické požadavky, část materiálu jsme si obstarali sami. Pan Ondrášek s námi vše ochotně zkonzultoval a poradil. Průběžně s námi byl v kontaktu a vyhověl všem našim přáním. Stůl je krásný, všichni nám ho závidí.“

Mgr. Petra Kobelová, Knihovna F. V. Lorence Vrdy

Líbí se vám naše práce? Napište nám.

Potřebujete poradit s výrobou nebo opravou vašeho nábytku? Pošlete nám zprávu.

Nebo nám zavolejte