Naše produkty

Kvalitní truhlářská výroba

Kuchyňské linky

Potřebujete vyrobit novou kuchyňskou linku? Stávající linka není v dobrém stavu nebo neodpovídá vaším nárokům? Rádi se s vámi spojíme, změříme a na zakázku vyrobíme vhodný typ kuchyňské linky.

Nechcete tolik investovat a stačí vám oprava linky? Nevadí. Vaší kuchyňskou linku si prohlédneme a zvážíme všechny nutné opravy, aby linka opět plnila svoji funkci.

Vestavěné skříně

Bojujete s nedostatkem místa pro sebe a své děti? Potřebujete více místa pro své oblečení, hračky a další domácí textil? Máte zájem o výrobu nové skříně, ale nechcete zastavět další prostor? Rádi pro vás vyrobíme a sestavíme vestavěnou skříň.

Po dohodě změříme, navrhneme a vyrobíme skříň, která výše zmíněné nároky uspokojí.

Nábytek

Jste obec nebo město, které pořebujete regály do vaší knihovny? Máte restauraci nebo hudební klub a hledáte dodavatele dřevěného baru, stolů a židlí? V kanceláři vám chybí pracovní stůl, židle nebo konferenční stolek? Přemýšlíte, že ve svém obývacím pokoji vyměníte obytnou stěnu?

Máme mnoho zkušeností a rádi vám nábytek, který potřebujete, vyrobíme.

Postele

Trápí vás vrzající postel? Chcete si pořídit novou matraci, která bude lépe kopírovat vaší postavu, a potřebujete postel na míru a vhodný rošt, aby nová matrace „dýchala“? Očekáváte přírůstek do rodiny a potřebujete dětskou postýlku? Starší dítě už odrostlo a potřebuje větší postel?

Ve všech případech jsme tu pro vás. Vyrobíme postel pro jakéhokoliv člena rodiny.

Altánky a pergoly

Letní grilování s rodinou a přáteli. Posezení po náročném dni ve škole nebo v práci. Prosté lelkování spojené s pozorováním života na vaší zahradě. To vše můžete prožít v altánku nebo pergole, kterou vám vyrobíme.

Pojďme se domluvit na osobním setkání, při kterém si promluvíme o budocím vzhledu a umístění místa, kde budete odpočívat.

Schodiště

Chystáte se renovovat dřevěné shodiště? Nebo chcete vyměnit stávající schody za kombinované? Zvládneme obě zmíněné možnosti a mnohem více.

Máte jiné přání? Potřebujete vyrobit něco nestandardního?


Pokud jste nenašli výrobek, který potřebujete vyrobit nebo opravit, nezoufejte. Pošlete nám nezávazný dotaz. Nejpozději do 3 pracovních dnů od nás můžete očekávat odpověď s naší nabídkou.

Máte-li dotaz, který nesnese odkladu, prosím, zavolejte na telefonní číslo 731 527 588. Děkujeme za váš zájem o naše výrobky.

Co získáte, pokud si nás vyberete?

  • Bezplatné poradenství a rovněž kalkulaci projektu.
  • Výrobek na míru – probereme s vámi váš návrh, změříme, vyrobíme a provedeme montáž
  • Zkušenosti a znalosti otestované na desítkách domácností a společností. Přečtěte si reference našich klientů.
  • Individuální přístup – budeme s vámi neustále v kontaktu.
  • Dopravu a následnou montáž.

Máme spokojené zákazníky

„V minulosti jsme si u pana Ondráška nechali udělat jídelní stůl z masivu. Protože jsme měli specifické požadavky, část materiálu jsme si obstarali sami. Pan Ondrášek s námi vše ochotně zkonzultoval a poradil. Průběžně s námi byl v kontaktu a vyhověl všem našim přáním. Stůl je krásný, všichni nám ho závidí.“

Mgr. Petra Kobelová, Knihovna F. V. Lorence Vrdy

Líbí se vám naše práce? Napište nám.

Potřebujete poradit s výrobou nebo opravou vašeho nábytku? Pošlete nám zprávu. Nejpozději do 3 pracovních dnů odpovíme. Děkujeme za váš zájem o naše služby.

Nebo nám zavolejte